• 0542 684 90 31
  • Eti Mah. Birecik Sok. Gazi İş Merkezi 1/64 Maltepe / ANKARA

TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ

OKUL TANITIM FİLMİ

Okul tanıtım filminizi çektirerek, okulunuzun geçmişten günümüze geçirmiş olduğu evreleri, gelişimini ve mevcut işleyişini belgeleyebilirsiniz. Potansiyel öğrencilerinize sisteminiz, sınıflarınız, laboratuar ve atölyeleriniz, kullandığınız teknolojiler, öğrenci kulüp ve etkinlikleri, bina ve sosyal alanlar ile öğretmen kadronuz hakkında detaylı bilgileri kolayca anlatabilirsiniz. Okul binasının ayrıntılı çekimlerinin ve işleyiş yapısının yanı sıra öğrenci aktiviteleri, düzenlenen etkinlikler filmde çoğunlukla kullanılarak görsel arşiv niteliği kazandırılır.

KURUMSAL TANITIM FİLMİ

Günümüzde vizyon sahibi firmalar için önemli bir gereksinim haline gelen kurumsal tanıtım filmi çekimi ile firmanızın genel yapısı, işleyişi, hizmet alanları ve dinamikleri hakkında iletmek istediğiniz mesajları en kolay ve etkili biçimde iletebilirsiniz. Kurumsal imajınızı en güçlü şekilde yansıtıp, müşterilerinizin zihninde firmanızla ilgili net bir resim oluşmasını sağlayabilirsiniz. Çok amaçlı kullanabileceğiniz Kurumsal tanıtım filmini, konferanslarda, seminerlerde, fuarlarda, kokteyl ve geceler ile özel toplantılarda konuklarınızla paylaşabilir ya da müşterilerinize gönderebilir, web sitenizde yayınlatabilirsiniz.

MAKİNE TANITIM FİLMİ

Yeni makinenizin ya da var olan makinelerinizin detaylı bir şekilde tanıtmak istiyorsanız makine tanıtım filmi ile görsel olarak bunu yapabilirsiniz. Makine tanıtım filmleri metin ve grafiklerle desteklenebilir ve uzunluğu anlatılacak ürüne göre 1 dakika ile 30 dakika arasında değişebilir. Ayrıca makinenin kullanım alanları hakkında görüntüler yüzlerce kelimeyle anlatılamayacak özellikleri kısa sürede müşterilerinizin zihnine yerleştirir. Günümüzde teknolojik gelişmelerle birlikte firmaların basılı reklamlar kadar dijital fotoğraf çekimlerine ve makine filmi çekimlerine olan ihtiyaçları büyük önem kazanmıştır.

PREZENTASYON FİLMİ

Hizmeti alan firmanın hazırdaki fotoğraf ve görüntü arşivi ile 1 ile 6 dakika arasında, görsel efekt ve müzik destekleriyle bir sunum hazırlanması. Sunumda; başta ve sonda olmak üzere en az iki adet logo animasyonu bulunur. Sunumda; izleyiciyi bilgilendirici hizmetler, sloganlar veya haberler yer alır. Sunumda; Arşiv fotoğrafları veya videoları yer alır; fotoğraflar altlarında veya yanlarında açıklayıcı metinlerle animasyonun şekline göre fon müziği eşliğinde geçiş yaparlar. Sunumda seslendirme bulunmamaktadır.

EĞİTİM FİLMİ

Eğitim filmleri, firma personelinizi eğitmek ve bilgilendirmek için kullanabileceğiniz hesaplı ve kullanışlı yöntemlerden biridir. Firmanız için özel olarak hazırlanan eğitim filmleriyle personelinizi görsel olarak desteklenmiş uygulamalı tekniklerle eğitebilir, bilgi verebilir dilerseniz satışa yönelik ticari eğitim filmleri hazırlatarak pazarlama seçeneklerinizi artırabilirsiniz. Eğitim filmleri verilecek bilgilerin çokluğuyla ilgili olarak 5 ile 90 dakika arasında değişebilir. Eğer filmde teorik bilgi fazlaysa tavsiyemiz izleyenlerin konsantrasyonunun dağılmaması için 30 dakikalık bölümler halinde olmasıdır. Eğitim filmleri görsel efekt ve animasyonlarla desteklenebilir.

ÜRÜN TANITIM FİLMİ

Yeni ürününüzü ya da var olan ürünlerinizi detaylı bir şekilde tanıtmak istiyorsanız ürün tanıtım filmi ile görsel olarak bunu yapabilirsiniz. Ürün tanıtım filmleri metin ve grafiklerle desteklenebilir ve uzunluğu anlatılacak ürüne göre 1 dakika ile 30 dakika arasında değişebilir. Ayrıca ürünün kullanım alanları hakkında görüntüler yüzlerce kelimeyle anlatılamayacak özellikleri kısa sürede müşterilerinizin zihnine yerleştirir. Günümüzde teknolojik gelişmelerle birlikte firmaların basılı reklamlar kadar dijital fotoğraf çekimlerine ve ürün filmi çekimlerine olan ihtiyaçları büyük önem kazanmıştır.

KARŞILAMA FİLMİ

Müşteri ve ziyaretçilerinize firmanıza ilk geldiğinizde sizleri tanıtan bir karşılama yapmak istiyorsanız karşılama filmi çekmelisiniz. Bu filmde firmanızı tanıtabileceğiniz gibi, fabrikanızda veya ofislerinizde uygulanmakta olan kurallar hakkında da bilgi verebilirsiniz. Örneğin firmanızdaki bir ziyaretçinin uyması gereken iş güvenliği kuralları karşılama filminizde yer verebilir, böylece tüm ziyaretçilerinizi mini bir eğitimden geçirdikten sonra tesislerinizin gezilmesini sağlayabilirsiniz. Bu filmi dilerseniz animasyon destekli mizahi bir üslupla da hazırlayabiliriz.

HASTANE TANITIM FİLMİ

Hastaneler için hazırlanan tanıtım filmleri verilen hizmetlerin, departmanların, tıbbi cihazlar ve kullanım alanlarının çekilmesi, kurgulanması ve seslendirilmesiyle oluşturulur. Hastane personeli ve yöneticileriyle yapılan röportajların yanı sıra kurumun işleyişini ayrıntılı olarak anlatacak dinamik aktiviteler kullanılabilir.

FABRİKA TANITIM FİLMİ

Fabrika tanıtım filmleri, fabrikanın tüm departmanlarının, üretim bandının ve ürünlerin işleyiş sürecinin müşterilerinize daha kolay anlatılması için kullanılır. Hammadde girişinden paketleme işlemlerine kadar tüm aşamalar büyük bir titizlikle görüntülenir ve kurgulanır.

MANİFESTOMUZ

Tüm işlerimizi nitelikli işçilik, profesyonel süreç yönetimi ve rekabetçi fiyat politikası ile yürütmekteyiz. Sağladığımız müşteri memnuniyeti, yeni projelerimizdeki sunacağımız standartın en büyük teminatıdır.