• 0542 684 90 31
  • Eti Mah. Birecik Sok. Gazi İş Merkezi 1/64 Maltepe / ANKARA

REKLAM FİLMİ ÇEKİMİ

REKLAM FİLMİ ÇEKİMİ

Reklamın temel ve evrensel öğelerinden esinlenerek, hedef kitleye yönelik marka/ürün/hizmet bilinirliliğini arttırmak için oluşturduğumuz reklam projelerinde öncelikli hedefimiz reklamı yapılan ürünün amacına uygun olarak büyük kitlelere tanıtılmasıdır. Reklam filmi çekimlerinde profesyonel ekibimiz senaryo aşamasından, çekim ve kurgusuna kadar tüm süreçleri kendisi yürütmekte ve anahtar teslimi hizmet sunarak markanıza en uygun filmi sizlere sunmaktadır. Firmanızın hedef kitlesi, reklamın kullanım amacı ve yeri, ayırdığınız bütçeye göre en verimli reklam filmi çekimleriniz için bizimle iletişme geçebilirsiniz. Reklam filmi ve televizyon reklamları hakkında daha fazla bilgi almak için Düşler Atölyesi Medya’nın grup şirketi olan www.tvreklami.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

GREEN BOX ÇEKİMLER

Reklam filmi çekeceksiniz ve oyuncularınız film gereği Paris’de eyfel kulesinden etrafa bakan bir grup insan olacak. Bu durumda önünüzde üç seçenek olur; ya tüm ekip ve ekipmanlarınızla beraber Paris'e gider, çekim için izin almaya uğraşır ve kulede çekim yaparsınız; ya projeden vazgeçer ve başka bir mesleğe yönelirsiniz; ya da greenscreen (yeşil ekran) teknolojisini kullanırsınız. Böyle bir durumda greenbox kullanırsanız, hem maliyeti düşürmüş, hem çekimin tehlikelerini sıfıra indirmiş hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Oyuncularınızı stüdyoda çeker, post-prodüksiyon aşamasında istediğiniz fonu giydirir ve böylece filminiz Eyfel Kulesinde çekilmiş gibi bir izlenim yaratırsınız.

.

Yani kısacası greenbox yarattığı kendi estetik dışında hem prodüksiyon maliyetini düşürür, hem zamandan tasarruf ettirir hem de tehlikeli mekanlarda çekim yapmak yerine size stüdyo konforunu sunar. Çekimi imkansız kimi kurgular içinse zaten tek çare greenscreen (yeşil ekran) teknolojisidir. Greenbox (yeşil kutu) kullanmanın bir diğer avantajı da post-prodüksiyon aşamasında ekleyeceğiniz grafik animasyon ve özel efektler için mükemmel bir ortam ve altyapı sağlıyor olmasıdır. Greenscreen (yeşil ekran) yöntemi ile çekilmiş bir filme grafik animasyon uygulamak çok daha kolaydır ve sonuç çok daha estetik olacaktır.

2D 3D ANİMASYON

2D - 3D animasyon uygulamaları, taslak çizim - sahne dizaynı - akış - modelleme ve hareket iş akışıyla gerçekleştirilmektedir. İnteraktif ürün tanıtım uygulamaları, etkileşimli tanıtım ve eğitim uygulamaları, mimari yapıların görselleştirilmesi alanlarında deneyimli 3D artist ve çizerlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda 2D ve 3D animasyon uygulamalarıyla görsel şölen sunan reklam ve tanıtım filmi projelerine imza atmaktayız.

MANİFESTOMUZ

Tüm işlerimizi nitelikli işçilik, profesyonel süreç yönetimi ve rekabetçi fiyat politikası ile yürütmekteyiz. Sağladığımız müşteri memnuniyeti, yeni projelerimizdeki sunacağımız standartın en büyük teminatıdır.