• 0542 684 90 31
  • Eti Mah. Birecik Sok. Gazi İş Merkezi 1/64 Maltepe / ANKARA

NASIL YAPARIZ?

ANLAMA

Müşterimizin hedef ve ihtiyaçlarını anlamakla başlar her şey. Prodüksiyonumuz müşterimizi yansıtacak, istenilen etkiyi yaratacak, akıllarda iz bırakacak nitelikte olması için müşterimizi anlar, sektörünü araştırır, beklentilerini analiz ederiz.

FİKİR

Senaristlerimiz ve metin yazarlarımızla birlikte iyi bir fikir ve farklı bir bakış açısıyla, etkili bir senaryo geliştiririz. Fikrimizi akıcı bir üslupla kaleme alıp, üzerinde müşterimizle mutabık kaldıktan sonra çekim planlama sürecine geçeriz.

PLANLAMA

Çekim yerlerinin, çekilecek ürünlerin tespit edilmesi, gerekli ekipmanların tedarik edilmesi, hava şartlarının takibi, çekim mekânlarının düzen ve imajına dair düzenlemelerin yapılması, ilgili castların bulundurulması gibi detaylar çekimlerden önce incelikle hesaplanır, hesaplanmayan aksiliklerin oluşmasının tedbiri baştan alınır.

ÇEKİM

Çekimler film görüntülerinin gerekli ekipmanlarla sağlandığı aşamadır. Çekim süreleri işin mekan sayısına ve çekim türlerine göre değişir. Çekimden önce mekanlarda yapılacak hazırlıklar çekim sürelerinin başarılı geçmesinde ki en önemli faktördür.

POST PRODÜKSİYON

Çekilen görüntüler, yapılan seslendirmeler, hazırlanan modellemeler senaryo ışığında kurgulanır, görüntüler görsel effect yazılımlarıyla desteklenir. Filmin ritmi ve süresi bu aşamada netleşir. Filmin nihai hali post prodüksiyon aşamasından sonra oluşur.

Reklam Oluşum Sürecinde Dikkate Aldığımız Öğeler;

  • Reklamın temel öğelerinden esinlenerek oluşturulan düşünce
  • Hedef kitle ilişkisinin planlanması
  • Anlatı biçimleri ve içeriklerin neler olabileceğinin belirlenmesi
  • Görsel üslubun filmsel iletiye dönüştürülmesi

MANİFESTOMUZ

Tüm işlerimizi nitelikli işçilik, profesyonel süreç yönetimi ve rekabetçi fiyat politikası ile yürütmekteyiz. Sağladığımız müşteri memnuniyeti, yeni projelerimizdeki sunacağımız standartın en büyük teminatıdır.