• 0542 684 90 31
  • Eti Mah. Birecik Sok. Gazi İş Merkezi 1/64 Maltepe / ANKARA

DÜŞLER ATÖLYESİ MEDYA & PRODÜKSİYON

Tanıtım filmi ve reklam filmi prodüksiyonlarınız için doğru yerdesiniz... Uzman ekip ve teknolojik ekipmanlarımızla markanıza değer katacak prodüksiyonlar için bize ulaşın
Düşler Atölyesi ekibi önemli pek çok projeye imza atmış, alanında uzman ödüllü görüntü yönetmenleri, senaristleri, kameramanları ve fotoğrafçılarıyla adından başarıyla söz ettirmiştir.

Düşler Atölyesi Medya çağın ilerleyen yapım tekniklerini, yetenekli ekibinin tecrübeleriyle harmanlayarak, müşterilerini ‘en iyi yansıtacak’ prodüksiyonlara imzasını atmıştır. Düşler Atölyesi üst düzey teknik donanım bilgisine sahip uzman ekibiyle; tanıtım filmi, reklam filmi ve prodüksiyon hizmetleri konusunda faaliyet göstermektedir.

Ana felsefemiz sorunlara bütünleşik olarak yaklaşmak ve her alanda çözümler üretmektir. Kurumsal kimlik çalışmalarından marka yaratma ve konumlandırma, ulusal kampanyalardan siyasal iletişim ve propaganda çalışmalarında, tv reklam filmlerinden kurumsal tanıtım filmlerine, outdoordan her tür basılı materyale uzanan her alanda çözümler üretmemizin altında da bu felsefe yatar.

Düşler Atölyesi müşterilerine etkili, etkin ve ölçülebilir çözümler üretecek tüm teknoloji, sistem, gereç ve yaklaşıma sahiptir. Biliyoruz ki üretim fabrikada başlar ve reklam ajansında devam eder.

Düşler Atölyesi Medya hakkında daha detaylı bilgi edinmek için www.dusleratolyesi.com.tr , televizyon reklamcılığı konusunda daha detaylı bilgi edinmek için www.tvreklami.com adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz...
TAMAMLANAN Proje
İYİ FİKİR
MUTLU MÜŞTERİ
KEYİFLE İÇİLEN KAHVE